Beschrijving
Algemene informatie
| EAN | 4974374343840 |
| Merk | Citizen |
| Serie | Sport |
| Naam | Chrono Active Sport |
| Jaar | 2025 |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar |
| Kleur wijzerplaat | Wit |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zwart |
Kast informatie
| Kastcode | 00BWD01 |
| Diameter | 41 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Mineraal |
| Glas Diameter | 35.00 |
| Kroon | Trek kroon |
Uurwerk informatie
| Uurwerk nr. | B620 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Band informatie
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Bandbreedte tussen de kastpoten (mm) | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Wit |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm – 210 mm |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.