Beschrijving
Algemene informatie
| EANÂ | 7613272632201 |
| Merk | Hugo Boss |
| Serie | Hugo |
| Naam | Smash Multi |
| Jaar | 2025 |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar |
| Kleur wijzerplaat | Grijs |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Rood |
Kast informatie
| Kastcode | HU.562.1.14.4189 |
| Diameter | 43 mm |
| Kastdikte | 10 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Soort glas | Mineraal |
| Glas Diameter | 38.50 |
| Kroon | Trek kroon |
Uurwerk informatie
| Uurwerk nr. | VX9JEBatterij | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Band informatie
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Bandbreedte tussen de kastpoten (mm)Â | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Bruin |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm – 210 mm |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.