Beschrijving
Algemene informatie
| EAN | 4954628253033 |
| Merk | Seiko |
| Serie | Cocktail Time |
| Naam | Presage – Cocktail Time |
| Jaar | 2024 |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar |
| Kleur wijzerplaat | Bruin |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
Kast informatie
| Kastcode | 4R34-00J0 |
| Diameter | 40 mm |
| Kastdikte | 12.8 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Hardlex |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Hardlex glas |
| Kroon | Trek kroon |
Uurwerk informatie
| Uurwerk nr. | 4R34 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||
Band informatie
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Bandbreedte tussen de kastpoten | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Zwart |
| Type sluiting | Gesp vouwsluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte band aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm – 230 mm |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.