Beschrijving
SRPJ47K1 – De nieuwe Seiko 5 Sports een fantastische horloge.
€ 310,00
| Ean | 4954628248268 |
| Merken | Seiko |
| Subcategorie | Seiko 5 Sports |
| Name | Seiko 5 Sports |
| Jaar | 2022 Herfst/Winter |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur wijzerplaat | Bruin |
| Kastcode | 4R36-13A0 |
| Diameter | 42.5 mm |
| Kastdikte | 13 mm |
| Kast materiaal | Roestvrijstaal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Hardlex |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Hardlex glas |
| Kroon | Geschroefde kroon |
| Bezel Material | Roestvrijstaal |
| Rotating Bezel | Eén richting draaibaar |
| Uurwerk nr. | 4R36 | ||||||||||||||
| |||||||||||||||
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Materiaal Band | Metaal |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm – 230 mm |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen en veiligheidsklep |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Lug width (mm) | 22 mm |
| Kleur Band | Zilver |
SRPJ47K1 – De nieuwe Seiko 5 Sports een fantastische horloge.
Algemene informatie Ean 4954628238856 Merken SEIKO Name SUR371P1 Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar Kleur wijzerplaat...
Algemene informatie Ean 4954628238856 Merken SEIKO Name SUR371P1 Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar Kleur wijzerplaat...
Algemene informatie Ean 4954628144843 Merken Seiko Subcategorie Seiko 5 Sports Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee...
Algemene informatie Ean 4954628144843 Merken Seiko Subcategorie Seiko 5 Sports Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee...
Algemene informatie Ean 4954628144867 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene informatie Ean 4954628144867 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene informatie Ean 4954628245939 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage - Cocktail Time ‘The Aviation’ Jaar 2022 Tijdsaanduiding Analoog Swiss...
Algemene informatie Ean 4954628245939 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage - Cocktail Time ‘The Aviation’ Jaar 2022 Tijdsaanduiding Analoog Swiss...
Algemene informatie Ean 4954628240996 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Land Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 20...
Algemene informatie Ean 4954628240996 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Land Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 20...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SSC757J1 A Collectie naam Prospex Diameter 44,5 mm Dikte kast 14 mm Doelgroep Heren Kleur...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SSC757J1 A Collectie naam Prospex Diameter 44,5 mm Dikte kast 14 mm Doelgroep Heren Kleur...
Algemene info EAN 4954628214621 Merk Seiko Subcategorie Automatic Naam Presage Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar (Douchen) Kleur wijzerplaat Zilver Wijzer...
Algemene info EAN 4954628214621 Merk Seiko Subcategorie Automatic Naam Presage Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar (Douchen) Kleur wijzerplaat Zilver Wijzer...
Ean Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar Kleur wijzerplaat Zwart...
Ean Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar Kleur wijzerplaat Zwart...
Algemene informatie Ean 4954628244512 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628244512 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar...
Merk Seiko Serie Astron Artikelnummer SSH053J1 A Collectie naam Astron Dikte kast 13,5 mm Doelgroep Heren Kleur band Zilverkleurig Kleur...
Merk Seiko Serie Astron Artikelnummer SSH053J1 A Collectie naam Astron Dikte kast 13,5 mm Doelgroep Heren Kleur band Zilverkleurig Kleur...
Algemene informatie Ean 4954628144874 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene informatie Ean 4954628144874 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene informatie Ean 4954628144850 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene informatie Ean 4954628144850 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.