Beschrijving

€ 540,00
| Ean | 4954628240385 |
| Merken | SEIKO |
| Subcategorie | Presage |
| Name | Presage |
| Jaar | 2021 |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar |
| Kleur wijzerplaat | Beige |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Goud, Goud, Goud |
| Case code | 4R35-05A0 |
| Diameter | 40.8 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Kast materiaal | Roestvrijstaal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Back case material | Hardlex |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Hardlex glas |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 4R35 | ||||||||||||||
| |||||||||||||||
| Extra info | Stainlless steel bracelet |
| Materiaal Band | Metaal |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm – 210 mm |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Lug width | 20 mm |
| Bandbreedte bij gesp | 18 mm |
| Kleur Band | Zilver |

SPECIFICATIES Merk Seiko Doelgroep dames Diameter Kast 24.5 mm. Hoogte Kast 6.5 mm. Vorm Horlogekast Rechthoek Uurwerk solar Kaliber V115...
SPECIFICATIES Merk Seiko Doelgroep dames Diameter Kast 24.5 mm. Hoogte Kast 6.5 mm. Vorm Horlogekast Rechthoek Uurwerk solar Kaliber V115...
Ean Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar Kleur wijzerplaat Zwart...
Ean Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar Kleur wijzerplaat Zwart...
Algemene informatie Ean 4954628232076 Merken Seiko Subcategorie Seiko 5 Sports Name Seiko 5 Jaar 2019 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee...
Algemene informatie Ean 4954628232076 Merken Seiko Subcategorie Seiko 5 Sports Name Seiko 5 Jaar 2019 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee...
Algemene info EAN 4954628235534 Merk Seiko Naam Seiko 5 Jaar 2020 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 10 Bar...
Algemene info EAN 4954628235534 Merk Seiko Naam Seiko 5 Jaar 2020 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 10 Bar...
Algemene info EAN 4954628224323 Merk Seiko Subcategorie Diving Watch Naam Prospex Jaar 2018 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht...
Algemene info EAN 4954628224323 Merk Seiko Subcategorie Diving Watch Naam Prospex Jaar 2018 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht...
Algemene info EAN 4954628214621 Merk Seiko Subcategorie Automatic Naam Presage Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar (Douchen) Kleur wijzerplaat Zilver Wijzer...
Algemene info EAN 4954628214621 Merk Seiko Subcategorie Automatic Naam Presage Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar (Douchen) Kleur wijzerplaat Zilver Wijzer...
Algemene informatie Ean 4954628230218 Merken SEIKO Subcategorie Sea Name Prospex Jaar 2019 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 20 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628230218 Merken SEIKO Subcategorie Sea Name Prospex Jaar 2019 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 20 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628244512 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628244512 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628144843 Merken Seiko Subcategorie Seiko 5 Sports Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee...
Algemene informatie Ean 4954628144843 Merken Seiko Subcategorie Seiko 5 Sports Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee...
Algemene informatie Ean 4954628245939 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage - Cocktail Time ‘The Aviation’ Jaar 2022 Tijdsaanduiding Analoog Swiss...
Algemene informatie Ean 4954628245939 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage - Cocktail Time ‘The Aviation’ Jaar 2022 Tijdsaanduiding Analoog Swiss...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SSC757J1 A Collectie naam Prospex Diameter 44,5 mm Dikte kast 14 mm Doelgroep Heren Kleur...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SSC757J1 A Collectie naam Prospex Diameter 44,5 mm Dikte kast 14 mm Doelgroep Heren Kleur...
Algemene info EAN 4954628230331 Merk Seiko Naam Solar Jaar 2019 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 3 Bar (Handen...
Algemene info EAN 4954628230331 Merk Seiko Naam Solar Jaar 2019 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 3 Bar (Handen...

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.