Beschrijving


€ 540,00
| Ean | 4954628240989 |
| Merken | SEIKO |
| Subcategorie | Sea |
| Name | Prospex Sea |
| Jaar | 2021 |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 20 Bar |
| Kleur wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Roségoud, Roségoud, Roségoud |
| Case code | 4R35-04Y0 |
| Diameter | 42.4 mm |
| Kastdikte | 11.7 mm |
| Kast materiaal | Roestvrijstaal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Back case material | Roestvrijstaal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Saffier |
| Kroon | Geschroefde kroon |
| Bezel Material | Roestvrijstaal |
| Bezel Function | Kompas |
| Rotating Bezel | Bi-directioneel |
| Uurwerk nr. | 4R35 | ||||||||||||||
| |||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm – 210 mm |
| Type sluiting | Gesp |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Lug width | 20 mm |
| Bandbreedte bij gesp | 18 mm |
| Kleur Band | Zwart |


Algemene informatie Ean 4954628240385 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 5 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628240385 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 5 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628230218 Merken SEIKO Subcategorie Sea Name Prospex Jaar 2019 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 20 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628230218 Merken SEIKO Subcategorie Sea Name Prospex Jaar 2019 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 20 Bar...
SPECIFICATIES Merk Seiko Doelgroep dames Diameter Kast 24.5 mm. Hoogte Kast 6.5 mm. Vorm Horlogekast Rechthoek Uurwerk solar Kaliber V115...
SPECIFICATIES Merk Seiko Doelgroep dames Diameter Kast 24.5 mm. Hoogte Kast 6.5 mm. Vorm Horlogekast Rechthoek Uurwerk solar Kaliber V115...
Algemene info EAN 4954628235534 Merk Seiko Naam Seiko 5 Jaar 2020 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 10 Bar...
Algemene info EAN 4954628235534 Merk Seiko Naam Seiko 5 Jaar 2020 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 10 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628240996 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Land Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 20...
Algemene informatie Ean 4954628240996 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Land Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 20...
Ean Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar Kleur wijzerplaat Zwart...
Ean Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar Kleur wijzerplaat Zwart...
Algemene info EAN 4954628214621 Merk Seiko Subcategorie Automatic Naam Presage Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar (Douchen) Kleur wijzerplaat Zilver Wijzer...
Algemene info EAN 4954628214621 Merk Seiko Subcategorie Automatic Naam Presage Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar (Douchen) Kleur wijzerplaat Zilver Wijzer...
Algemene info EAN 4954628232212 Merk Seiko Naam Seiko 5 Jaar 2019 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 10 Bar...
Algemene info EAN 4954628232212 Merk Seiko Naam Seiko 5 Jaar 2019 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 10 Bar...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SSC757J1 A Collectie naam Prospex Diameter 44,5 mm Dikte kast 14 mm Doelgroep Heren Kleur...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SSC757J1 A Collectie naam Prospex Diameter 44,5 mm Dikte kast 14 mm Doelgroep Heren Kleur...
Merk SEIKO Subcategorie Automatic Naam Seiko 5 Jaar 2006 Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar Kleur wijzerplaat Zwart Wijzer kleuren (u,m,s)...
Merk SEIKO Subcategorie Automatic Naam Seiko 5 Jaar 2006 Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar Kleur wijzerplaat Zwart Wijzer kleuren (u,m,s)...
Algemene informatie Ean 4954628245939 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage - Cocktail Time ‘The Aviation’ Jaar 2022 Tijdsaanduiding Analoog Swiss...
Algemene informatie Ean 4954628245939 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage - Cocktail Time ‘The Aviation’ Jaar 2022 Tijdsaanduiding Analoog Swiss...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SPB121J1 A Collectie naam Prospex Diameter 39,5 mm Dikte kast 13 mm Doelgroep Heren Kleur...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SPB121J1 A Collectie naam Prospex Diameter 39,5 mm Dikte kast 13 mm Doelgroep Heren Kleur...

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.