Beschrijving


€ 310,00
| Ean | 4954628238856 |
| Merken | SEIKO |
| Name | SUR371P1 |
| Jaar | 2021 |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar |
| Kleur wijzerplaat | Blauw |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Case code | 6N52-00B0 |
| Diameter | 40 mm |
| Kastdikte | 8.5 mm |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Grijs |
| Back case material | Titanium |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Soort glas | Saffier |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 6N52 | ||||||||||||
| |||||||||||||
| Extra info | Titanium link bracelet |
| Materiaal Band | Titanium |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm – 230 mm |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Lug width | 20 mm |
| Kleur Band | Grijs |


Algemene informatie Ean 4954628144867 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene informatie Ean 4954628144867 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene informatie EAN Code 4954628237903 Merken SEIKO Subcategorie 1968 Rainterpretation Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene informatie EAN Code 4954628237903 Merken SEIKO Subcategorie 1968 Rainterpretation Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene info EAN 4954628232212 Merk Seiko Naam Seiko 5 Jaar 2019 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 10 Bar...
Algemene info EAN 4954628232212 Merk Seiko Naam Seiko 5 Jaar 2019 Herfst / Winter Collectie Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 10 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628144850 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Algemene informatie Ean 4954628144850 Merken SEIKO Subcategorie Seiko 5 Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid ...
Merk Seiko Naam Presage Jaar 2022 Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar (Douchen) Kleur wijzerplaat Zwart Wijzer kleuren (u,m,s) Zilver, zilver,...
Merk Seiko Naam Presage Jaar 2022 Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 5 Bar (Douchen) Kleur wijzerplaat Zwart Wijzer kleuren (u,m,s) Zilver, zilver,...
Algemene informatie Ean 4954628144843 Merken Seiko Subcategorie Seiko 5 Sports Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee...
Algemene informatie Ean 4954628144843 Merken Seiko Subcategorie Seiko 5 Sports Name Seiko 5 Jaar 2011 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee...
Algemene info EAN 4954628227898 Merk Seiko Naam Prospex - Special Edition Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 20 Bar (Duiken) Kleur wijzerplaat Blauw...
Algemene info EAN 4954628227898 Merk Seiko Naam Prospex - Special Edition Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 20 Bar (Duiken) Kleur wijzerplaat Blauw...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SSC757J1 A Collectie naam Prospex Diameter 44,5 mm Dikte kast 14 mm Doelgroep Heren Kleur...
Merk Seiko Serie Prospex Artikelnummer SSC757J1 A Collectie naam Prospex Diameter 44,5 mm Dikte kast 14 mm Doelgroep Heren Kleur...
Algemene informatie Ean 4954628244512 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628244512 Merken SEIKO Subcategorie Land Name Prospex Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 10 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628240408 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 5 Bar...
Algemene informatie Ean 4954628240408 Merken SEIKO Subcategorie Presage Name Presage Jaar 2021 Tijdsaanduiding Analoog Swiss Made Nee Waterdichtheid 5 Bar...
SPECIFICATIES Merk Seiko Presage Doelgroep heren Functies datum Diameter Kast 40.5 mm. Hoogte Kast 12.4 mm. Vorm Horlogekast Rond Uurwerk...
SPECIFICATIES Merk Seiko Presage Doelgroep heren Functies datum Diameter Kast 40.5 mm. Hoogte Kast 12.4 mm. Vorm Horlogekast Rond Uurwerk...
Algemene info Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 3 Bar (Handen wassen) Kleur wijzerplaat Wit Wijzer kleuren (u,m,s) Blauw, blauw, blauw Kast info...
Algemene info Tijdsaanduiding Analoog Waterdicht 3 Bar (Handen wassen) Kleur wijzerplaat Wit Wijzer kleuren (u,m,s) Blauw, blauw, blauw Kast info...

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.